جستجو


 

دایره المعارف جامع پزشکی The Gale Encyclopedia of Medicine

 دایره المعارف جامع پزشکی The Gale Encyclopedia of Medicine
( بخش آموزش زبان انگلیسی وطن دانلود )

دایره المعارف کامل The Gale Encyclopedia of Medicine که در این پست ویرایش چهارم آنرا که در سال 2011 چاپ شده است را قرارداده ایم در اصل یک مجموعه 6 جلدی می باشد این دانشنامه عظیم که شامل 5124 صفحه بوده و بعنوان یک راهنمای کامل و معتبر و دقیق برای اطباء برشمرده میشود که اطلاعات مربوط به 1700 موضوع پزشکی را به زبان ساده و قابل فهم بیان می کند .

 مقالاتی در مورد بیماریها , علل و نشانه ها , نحوه تشخیص و درمان و یا پیشگیری از آنها از جمله مواردی است که در این دانشنامه آمده است. و در مقالات مربوط به درمان به مواردی نظیر اهداف درمان , اقدامات احتمالی, آمادسازی برای خطرات احتمالی,نتایج طبیعی و غیرطبیعی درمان و غیره اشاره شده است . کیفیت بالای این کتاب با در اختیارداشتن حدود 650 عکس از جمله مواردی است که لازم است گفته شود.

 این دایره المعارف طب The Gale می تواند برای پزشکان,دانشجویان پزشکی,علاقمندان به طب (ما ایرانیها هر کدام یک یا چند پزشک تو خونه داریم ) بسیار جالب , مفید و ارزشمند باشد. The Gale Encyclopedia of Medicine, Fourth Edition
 author: Jacqueline Longe
 publisher: Gale
 date: 2011
 Page: 5124
 ISBN-10 / ASIN: 1414486464
 File type: PDF
 File size: 131.69 MB
 
 The updated edition of this authoritative, comprehensive, in-depth medical guide features information on more than 1,700 medical topics in language accessible to laypersons. Disease/disorder articles typically cover definition; description; causes and symptoms; diagnosis; treatments; prevention; and more. Test/treatment articles typically cover definition; purposes; precautions; preparation; risks; normal and abnormal results; and much more. Biographical and historical sidebars appear throughout the text. This edition includes new entries, updated entries, approximately 650 color images and illustrations, and a comprehensive subject index.


خرید پستی این مجموعه

در قالب 1 دی وی دی 

قیمت با تخفیف ویژه 5800 تومان

 براي خريد روي عكس خريد پستي كليك كنيد

  

ديدگاه خود را ارسال کنيد