جستجو


 

دانلود برنامه TMPGEnc Xpress


6cc1b1751y5mrchgf.jpg

نرم افزارهای فراوان موجود در عرصه ساخت ، ویرایش و تبدیلات ویدویی شاید کاربران را سر در گم کند ، ولی تنها چیزی که باعث می شود کاربر ، نرم افزار هدف خود را به بهترین نحو شناسایی کند ، انتخاب بهترین و دقیق ترین نرم افزار در این دسته نرم افزاریست !!در زیر به معرفی یکی از بهترین و قدرت مندترین نرم افزار موجود در زمینه ویرایش و تبدیل فایل های تصویری در دون نسخه حرفه ای خواهیم پرداخت ، که نمونه کاملی از نرم افزارهای پیشرفته روز دنیا ، و مطلعی قدرتمند بر نرم افزارهای دسته ویرایشگر می باشد !!
"پیر یا جوان، مبتدی و یا حرفه ای ، در هرکجا که باشید و با هر سطح آشنایی که با نرم افزارها دارید ، نرم افزار ساخت ما شما را به سمت بهترین ها هدایت خواهد کرد" (شعار کمپانی سازنده)
TMPGEnc Xpress نام نسخه اکسپرس و بسیار معروف نرم افزای است که در رده خود بهترین و توانمندترین به حساب می آید!! با استفاده از این نرم افزار پیشرفته و قدرتمند قادر خواهید بود فرمت هایی همانند: DivX, AVI, QuickTime, MPEG 4-ISO, H.264, DVD-Video, DVD-VR, HDV camcorder, Blu-ray Disc را به یکدیگر تبدیل کرده و کیفیت خروجی بسیار قدرتمند و پیشرفته ای از نرم افزار دریافت نمایید!! بواسطه این نرم افزار قدرتمند شما می توانید ویرایش و تبدیل فایل را به عهده بگیرید ! ویرایش فایل ها با فرمت های ذکر شده می تواند شامل : تنظیمات پروسه های رنگ فایل های ویدیویی و کنتراست های رنگی ، برش قسمت های معینی از فایل ها ، حذف صداهای اضافی (نویز)، قرار دادن زیر نویس در فایل های تصویری ، تغییرات اندازه فایل تصویری و خروجی ، و .... باشد !! در کل با توجه به امکانات پیشرفته و محیط کاربری بسیار قدرتمند طراحی شده در این نرم افزار می توان اذعان کرد ، که پس از بارگزاری این نرم افزار متوجه خواهید شد که قادر به اعمال هر گونه تغییر و تبدیل بر روی فایل های ویدویی مد نظر خود با فرمت های روز دنیا خواهید بود !! پشتیبانی از آخرین فرمت ها تصویری دنیا و محیط کاربری ساده و دل پسند موجب شده است تا حتی اکثر کاربران حرفه ای هم رو به سوی استفاده از این نرم افزار آورده و آنها نیز از TMPGEnc Xpress بهره گیرند!
قابلیت های کلیدی نرم افزار TMPGEnc Xpress :
- قابلیت ویرایش دقیق ، منظم و کامل فایل های ویدویی با استفاده از ابزارهای ویرایش حرفه ای موجود در نرم افزار
- طراحی حرفه ای و پیشرفته نرم افزار در کنار فضای کاربری و رابط بسیار آسان و عامه پسند
- بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در تبدیل فرمت ها و تهیه خروجی های بسیار با کیفیت از فایل ها
- قابلیت برش و دوخت مقطع مورد نیاز از فایل های ویدویی
- قابلیت رنگ بندی و ایجاد کنتراست محیطی منظم و دقیق برای فایل های ویدیویی
- توانایی حذف صداهای زاید و یا در اصطلاح نویز از اصل فایل در حال پخش
- قابلیت تنظیم ، اضافه نمودن و انتحاب رنگ زیر نویس برای فایل ها
- سرعت و قدرت بالا در .یرایش فایل های HD
- قابلیت پشتیبانی از دالبی دیجیتال 5.1
- تبدیل و رایت فایل های انتخاب شده با فرمت های موافق نرم افزار
- و .... قابل ذکر است که نسخه TMPGEnc Authoring Works این نرم که نسخه ای فوق العاده قدرتمند و حرفه ای در ویرایش و اعمل تغییرات حرفه ای حتی در سطح فیلم های هالیوودی می باشد نیز با حجم تقریبی 110 مگابایت، برای دانلود در اختیار کاربران قرار گرفته است ! TMPGEnc Authoring Works نرم افزاری با کارایی بسیار بالا و آسان برای مدیریت و پردازش DVD , Blu-ray و !!DivX.
برخی از ویژگی های قابل ذکر نرم افزار TMPGEnc Authoring Works :
- پشتیبانی از فرمت های انحصاری و پیشرفته AVCHD/HDV/DV
- قابلیت ایجاد قالب های اکتیو و منوهای قابل پردارش
- قابلیت اضافه کردن و یا برداشتن قالب ها و فایل های زیر نویس
- امکان استفاده از ویدیو فایل ها با فرمت های MPEG-1/2, AVI, WMV, QuickTime, DivX, MPEG-4/H.264, AVCHD, DV/HDV, DVD-VR, DVR-MS و تبدیل آنها به DVD-Video, Blu-ray (BDMV), و DivXi
امکان ساخت و تراکم ساختگی اسلایدها

  حجم:33.98 مگا بایت

  دانلود نرم افزار:

 

دانلود با لینک مستقیم

لینک کمکی(Hotfile)


  پسورد فایل فشرده : www.vatandownload.com

 

  منبع :   وطن دانلود www.vatandownload.com

ديدگاه خود را ارسال کنيد