جستجو


 

طراحی سه بعدی و محاسبه و تولید قطعات صنعتی با PTC-Pro-Engineer

HTML clipboard


http://vatandownload.com/img/dlarchive/pro-en.jpg

HTML clipboard

 دانلود نسخه 32 بیتی یکی از بهترین نرم افزارهای مهندسی جهت طراحی سه بعدی و محاسبه و تولید قطعات صنعتی

پرو/اینجینیر (Pro-E ) به معنی (مهندس حرفه‌ای) ,قدرتمند ترین نرم‌افزارهای مهندسی است که برای طراحی سه‌بعدی به کار می‌رود. نام شرکت سازنده آن (PTC)است که کوتاه شده بنگاه فناوری پارامتری است.

در این نرم افزار، تمامی مدل ها به صورت کاملاً سه بعدی طراحی و ساخته می شوند و در هر زمان قابلیت ویرایش را دارند. نخست تکه‌های مورد نیاز به گونه جداگانه ساخته می‌شوند و سپس آن‌ها را در کنار هم گذاشته و تکه پیچیده تری را می سازند.

نرم افزار Pro/ENGINEER Wildfire از جمله نرم افزارهای پیشرفته در زمینه CADCAM میباشد که برای طراحی ، محاسبه و تولید قطعات صنعتی بکار گرفته میشود.این نرم افزار که از جمله نرم افزارهای Grade-A در طراحی و تولید میباشد دارای قابلیتهای مدل سازی (Solid & Surface) بسیار قوی است و همچنین قابلیت ماشین کاری با انواع دستگاههای CNC را دارد.


ویژگی های نرم افزار :

1- یکی از عمده ترین تفاوتهای این نرم افزار با نرم افزارهای مشابه در این میباشد که مدل سازی در Pro/E بر اساس مدل سازی سه بعدی صلب (solid) بنا شده است

2- در مدل ساخته شده توسط این نرم افزار تمام ابعاد به صورت پارامتر تعریف می شوند ، به صورتی که اگر در ساخت مدل سه بعدی رابطه ای بین این پارامتر ها وجود داشته باشد به راحتی می توان با تغییر یکی از این پارامتر ها ، دیگر پارامتر ها یا ابعاد را تغییر داد .

3- در این نرم افزار کوچکترین تغییر در مدل طراحی شده در هر زمانی از مراحل تکاملی ساخت قطعه یا سیستم به صورت خودکار روی قسمتهای دیگر مانند اسمبلی ، نقشه دو بعدی و روی اطلاعات ساخت به صورت همزمان اعمال می گردد.

از برجسته ترین این مزایا قابلیت ماشین کاری و گرفتن G-Code استثنایی آن برای ماشینهای CNC میباشد که در کمال سادگی استفاده ، امکان مانور ماشین کاری روی پیچیده ترین سطوح را دارا میباشد.

از طرفی در محیط Mold به قابلیت ها و آرشیو بی نظیری از قطعات استاندارد برای صنعت قالب سازی دست خواهید یافت. اما در محیط Drawing به زیباترین و فنی ترین نقشه های دو بعدی با رعایت دقیق ترین نکات و استانداردهای نقشه کشی از مدلهای سه بعدی دست می یابید.

در کل با آشنایی و یادگیری این نرم افزار تمام نیازهای نرم افزاری خود در صنعت ساخت و تولید مثل مدل سازی سه بعدی ،استخراج نقشه های دو بعدی ،مونتاژ ،قالب سازی ،ماشین کاری (فرز،تراش و حتی وایرکات) و آرشیو قطعات استاندارد و .... را به صورت یکجا و مرتبط بهم در اختیار خواهید داشت.روش نصب و کرک این برنامه:

نصب نرم افزار را شروع کنید. در صفحه اول HostID را در گوشه پایین و سمت چپ بردارید. فایل license.dat موجود در فولدر Crack را با Notepad باز کنید و عدد 00-00-00-00-00-00 را با HostID جایگزین کنید. (می توانید از بخش Find and Replace استفاده کنید.) فایل جدید لایسنس را در مسیر دیگری Save as کنید.

در حین نصب فایل لایسنس را به برنامه بدهید و نصب را به پایان برسانید.

فایل proe_WF5_Win86_crk.exe را در مسیر x86e_win86obj که در فولدر نصب برنامه می باشد کپی کرده و با زدن چند بار Next و نهایتا Finish تمامی فایلهای لازم را پچ کنید.

در صورت نصب نرم افزارهای همراه دیگر از فایلهای Patch دیگر موجود در فولدر Crack استفاده کنید. مسیر کپی کردن فایل در هنگام اجرای Patch مشخص است.

 

  دانلود نرم افزار:

 
PTC Pro Engineer Wildfire 5.0 M050 x86

دانلود با لینک مستقیم :
 

 

PTC.Creo.Elements.Pro.5.0.200-32(www.vatandownload.com).part1.rar

 

PTC.Creo.Elements.Pro.5.0.200-32(www.vatandownload.com).part2.rar

 

PTC.Creo.Elements.Pro.5.0.200-32(www.vatandownload.com).part3.rar

 

 PTC.Creo.Elements.Pro.5.0.200-32(www.vatandownload.com).part4.rar

 
 

PTC Pro Engineer Wildfire 5.0 M050 x
64

دانلود با لینک مستقیم :
 

 

PTC.Creo.Elements.Pro.5.0.200-64(www.vatandownload.com).part1.rar

 

PTC.Creo.Elements.Pro.5.0.200-64(www.vatandownload.com).part2.rar

 

PTC.Creo.Elements.Pro.5.0.200-64(www.vatandownload.com).part3.rar

 

 PTC.Creo.Elements.Pro.5.0.200-64(www.vatandownload.com).part4.rar

   پسورد فایل فشرده : www.vatandownload.com

 

 

  منبع :   وطن دانلود - www.vatandownload.com 

4 نظر

 1. شنگول در تاريخ:دوشنبه، 10 اسفند ماه 1388، 6:03 بعدازظهر

  میشه فقط کرک این نرم افزار رو جدا گانه بزارید

 2. Behnam در تاريخ:دوشنبه، 10 اسفند ماه 1388، 10:01 بعدازظهر

  kheili mamnoon,bazam az in narm afzar haye mohandesi bezarid.

 3. farzad در تاريخ:چهارشنبه، 24 اسفند ماه 1390، 10:17 بعدازظهر

  agha ma bekhaym bekharim narmafzarayi ke vase download gozashtin bayad chikar konim?
  lotfan ba email behem javab bedin

 4. علی اشرافیان در تاريخ:شنبه، 26 فروردین ماه 1391، 5:56 بعدازظهر در پاسخ به شنگول

  دریافت فقط کرک

ديدگاه خود را ارسال کنيد