جستجو


 

Sibelius v6.2.0.88- نرم افزاری قدرتمند برای نت نویسی

HTML clipboard

http://dl.vatandownload.ir/software/zz/shahrivar%2089/29.6.89/zzz/mmm.jpg

نرم افزارهای بسیاری امروزه در خدمت آهنگ سازان و موسیقیدانان می باشند که به وسیله آنها در بسیاری از امور موسیقی می توان نیازهای مختلف را برطرف ساخت. در میان این نرم افزارها می توان به برنامه های میکس ، ساخت ، ویرایش ، نت نویسی و ... آهنگ ها اشاره نمود. این نرم افزارها هر یک از ویژگی های مختلفی برخوردار می باشند و هر یک به منظور خاصی طراحی شده اند.
در این مطلب شما را با نرم افزاری در همین زمینه آشنا می کنیم.

Sibelius نام یکی از قویترین نرم افزارها برای نت نویسی می باشد که به کمک این نرم افزار آهنگ سازان می توانند از ابزارهای موجود در آن برای نت نویسی استفاده نمایند. در این نرم افزار کاربر می تواند پس از نت نویسی با استفاده از ابزار موجود اقدام به تبدیل نت ها به صدا نماید. با کمک پلاگین ها قدرتمند نرم افزار می توان این صدا سازی را با شبیه سازی سازهای مختلف به انجام رسانید. یکی از ویژگی های قدرتمند این نرم افزار وجود ابزاری به نام PhotoScore می باشد که به وسیله این نرم افزار که به صورت یک ocr هوشمند عمل می کند می توان نت ها موجود بر روی کاغذ را به کمک اسکنر در نرم افزار وارد نمود و تبدیل به یک فایل midi نمود . همچنین ابزار AudioScore نیز همانند ابزار PhotoScore عمل می کند ، بدین صورت که فایل صوتی ضبط شده از آهنگ ها را می توان به نت تبدیل نمود. این نرم افزار قدرتمند محصولی از شرکت Avid Technology می باشد.

HTML clipboard

حجم:530مگابایت

 

  دانلود نرم افزار:

 

 

دانلود با لینک مستقیم:  بخش اول - بخش دوم

 

 

 

  پسورد فایل فشرده : www.vatandownload.com

 

 

 

  منبع :   وطن دانلود www.vatandownload.com

 

دانلود

  1. فرزاد در تاريخ:جمعه، 2 مهر ماه 1389، 2:35 صبح

    سلام،یعنی با این حرکت نشون دادین بزرگترین سایت تو ایران هستین :) این نرم افزار تو هیچ سایتی نیستش واقعا ممنون بابت آپلودش...

ديدگاه خود را ارسال کنيد