جستجو


 

دانلود رایگان مستند مهندسی سازه های عظیم

http://vatandownload.com/img/dlarchive/mega.structure.vd.jpg

 

(بخش ویژه وطن دانلود)
 

بعد از ارائه سوپرازهای ویژه برای مهندسان برق و مکانیک در روزهای قبل این بار یک بسته ویژه  برای مهندسان عمران و معماری داریم.

Mega structure-Full collection
 

این مجموعه مستند علمی ،مهندسی بی نظیر برای اولین بار در وب سایت های ایرانی به طور رایگان در وب سایت وطن دانلود ارائه می شود.
 

سری اول این مجموعه شامل 24 قسمت می باشد.سری بعدی(27 قسمت دوم) نیز در هم این پست در روزهای آتی ارائه خواهد شد.

به دلیل درخواست های فراوان کاربران قسمت دوم نیز اضافه شد.(لینک ها اصلاح شدند)


نام مجموعه مستند علمی-مهندسی است که از کانال معروف نشنال جئوگرافیک آمریکا پخش میشود. در هر قسمت از این برنامه به یکی از سازه های عظیم جهان پرداخته شده و نحوه تاسیس و عملکرد آن بطور کامل توضیح داده می شود. مجموعه ای مفید برای مهندسین عمران, معماری, شهرسازی, تمامی گرایشات مرتبط با عمران و ساختمان و در كل برای تمامی كسانی كه علاقه مند آشنایی با این گونه ابر سازه ها هستند.این مجموعه برای تمامی دانشجویان مقاطع کارشناسی و مخصوصا کارشناسی ارشد و دکترا توصیه می نماییم.

این مجموعه ای از فيلمهاي آموزشي از اجراي پروژه هاي عظيم در نقاط مختلف دنيا در موضوعات گوناگون سد سازي , ساخت برج , فرودگاه , پل , تونل , بزرگراه و. ....به برسي اجراي آنان ميپردازد كه برخي از آنها عبارت اند از : مستند ساخت پيست اسكي دبي - گسترش كانال پاناما- ساخت فرودگاه هنگ كنگ - ساخت استاديوم در آريزونا آمريكا - پل 80 كيلومتري كه شمال آمريكا را به آسيا وصل ميكند-ساخت پلي بر روي رودخانه كوپر - هتل برج العرب كه معرف حضور تمام عزيزان هست و مجموعه هاي ديگري كه مجموعا 54 تا است در اين مجموعه فيلمها سعي شده است از روند اجراي پروژه ها از روزهاي اوليه اجرا تا مرحله بهره برداري تصوير و گزارش تهيه شود و با مهندسان مصاحبه هايي صورت گرفته است و بصورت كاملا واضح تمام مراحل را پوشش داده است . ابتدا دليل اجراي پروژه آورده شده است و روند اجراي پروژه توضيح داده ميشود و اگر در حين پروژه مهندسين با مشكلاتي مواجه شده اند به تصوير كشيده شده است و همچنين نشان ميدهد كه چگونه قدرت تفكر و خلاقيت مهندسي بر عظيم ترين مشكلات بوجود آمده غلبه ميكند و شما را در فضاي اجراي پروژه هاي عظيم قرار داده و ذهن شما را پويا و خلاق خواهد ساخت
اين مجموعه داراي 51 مستند آموزشي با كيفيت بسيار عالي است كه بطور ميانگين هر مستند حدود 50 دقيقه زمان ميبرد

 

دسته بندی کلی این مجموعه به شرح زیر می باشد:

فیلم های مستند ابر برج ها و آسمان خراشها و اماکن دیدنی ماندگار
فیلم های مستند ابر پل های جهان
فیلم های مستند ابر سد های جهان
فیلم های مستند ابر اتوبان های جهان
فیلم های مستند درباره ی مصالح ساختمانی

 

قسمت های این مستند سریالی:این مستند 51 قسمت است که در زیر به شرح قسمت های از این مجموعه می پردازیم:


 

دسته بندی کلی این مجموعه به شرح زیر می باشد:

فیلم های مستند ابر برج ها و آسمان خراشها و اماکن دیدنی ماندگار
فیلم های مستند ابر پل های جهان
فیلم های مستند ابر سد های جهان
فیلم های مستند ابر اتوبان های جهان
فیلم های مستند درباره ی مصالح ساختمانی

 

قسمت های این مستند سریالی:این مستند 51 قسمت است که در زیر به شرح قسمت های از این مجموعه می پردازیم:

 

Sears Tower :فیلمی مستند درباره ساختار سازه ای و معماری و نحوه ساخت و اطلاعاتی کلی درباره برج 110 طبقه سییرز شیکاگو.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Sears-Tower.jpg

 

Burj Dubai:فیلمی مستند درباره ی نحوه ساخت بلند ترین برج جهان و ساختار سازه ای و معماری این برج در حال ساخت در دوبی.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Burj-Dubai.jpg

 

Taipei 101:فیلمی مستند درباره ی نحوه ساخت بلند ترین برج حال حاضر جهان و ساختار سازه ای و معماری این برج در تایپه.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Taipei-101.jpg

 

Burj Al-Arab:فیلمی مستند درباره بلندترین هتل جهان و ساختارسازه ای و معماری داخلی و خارجی این هتل مرتفع ساخنه شده در دوبی.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Burj-Al-Arab.jpg

 

Shanghai Tower:فیلم مستندی از ساختارسازه ای و معماری و نحوه ساخت مرکز تجارت آسیا درشانگهای چین با معماری خارق العاده.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Shanghai-Tower.jpg

 

Turning torso:فیلم مستند برج ترنینگ تورسو در سوئد که یکی از شاهکارهای معماری جهان است، این فیلم مروری بر رویه ساخت، ملاحضات سازه ای، ملاحضات معمای و ساختارهای سازه ای و معماری برج است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Turning-torso.jpg

 

Petronas Towers:فیلم مستندی از ساختارسازه ای و معماری و نحوه ساخت بلندترین برجهای دوقولو جهان در کوالالامپور.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Petronas-Towers.jpg

 

Power Tower :فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای و معماری تنها برج جهان که مجهز به ابر توربین های بادی به منظور تامین نیروی الکتریکی مورد نیاز خود است ساخته شده در بحرین.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Power-Tower-.jpg

 

Beijing Water Cube:فیلمی مستند درباره نحوه ساخت و ساختار معماری و سازه ای یکی از استادیوم های ورزشی ساخته شده در المپیک پکن که چشم تمامی معماران جهان را به خود معطوف کرد.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Beijing-Water-Cube.jpg

 

Ultimate Skyscraper NYC:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای و معماری یکی از مدرن ترین آسمان خراش های ساخته شده در جهان واقع در شهر نیویورک.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Ultimate-Skyscraper-NYC.jpg

 

Ice Hotel:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای و معماری یکی از مدرن ترین هتل های یخی در جهان واقع در سوئد.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Ice-Hotel.jpg

 

Berlin's Grand Central - Train Terminal :فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای و معماری یکی از بزرگترین ایستگاه های راه آهن جهان که در مرز آلمان غربی و شرقی قرار دارد و برای مسابقات فوتبال جام جهانی آلمان ساخته شد.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Berlin%27s-Grand-Central.jpg

 

Kansai Airport :فیلم مستند فرودگاه کانسای که به منظور ساخت آن جزیره ای مصنوعی در کنار کشور ژاپن ساخته شد، این فیلم مروری بر رویه ساخت، ملاحضات سازه ای، ملاحضات معمای و ساختارهای سازه ای و معماری جزیره و فرودگاه است

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Kansai-Airport-.jpg

 

Building a Skyscraper:فیلمی مستند از نحوه ساخت آسمان خراش ها در جهان و تمهیدات مورد نیاز آن که در چهار بخش ارائه شده است.

 

 

Tokyo Sky City:فیلم مستند بررسی نظریه ی شهر هوایی توکیو که فعلا تحت آزمایشات ژئوتکنیک است، این فیلم مروری بر این نظریه، ملاحضات سازه ای، ملاحضات معمای مرتبط با آن است

http://vatandownload.com/img/dlarchive/tokyosky-city.jpg

 

City in Pyramid :فیلم مستند بررسی نظریه ی هرمی که نظریه بسیار قدرمتمندی است که در آینده ای نزدیک به تحقق خواهد پوست، این فیلم مروری بر این نظریه، ملاحضات سازه ای، ملاحضات معمای مرتبط با آن است

http://vatandownload.com/img/dlarchive/City-in-Pyramid.jpg

 

Golden Gate Bridge:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای و معماری این پل عظیم و مشهور جهان در سانفرانسیسکو و چگونگی مقاوم سازی پل به منظور مقابله با زلزله های بعدی بعد از عظیم ترین زلزله اتفاق افتاده در سطخ خشکی جهان در سانفرانسیسکو به عظمت 7.9 ریشتر.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Golden-Gate-Bridge.jpg

 

Millau Bridge:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای و معماری تنها پل دارای بلندترین دکل پل در جهان به ارفاع 343 متر که واقع در جنوب فرانسه بوده و از رودخانه ی تارن عبور می کند.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Millau-Bridge.jpg

 

Impossible Bridges Greece - Rio-Antirio Bridge:پل ریو-آنتیریو که متصل کننده دو شهر ریو و آنتیریو در یونان است و یکی طولانی ترین پلهای کابلی جهان به طول 2252 متر است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Rio-Antirio-Bridge.jpg

 

Impossible Bridges: Denmark to Sweden:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای و معماری طولانی ترین پل جهان به طول بیش از 10 مایل (بیش از 15 کیلومتر) است و متصل کننده ی دو کشور دانمارک و سوئد است.

 

Impossible Bridges: CHINA:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای و معماری سه پل بزرگ چین که شامل پل لوپو طولانی ترین پل کمانی - پل ران یانگ طولانی ترین پل معلق چین و پل سوتانگ که نام طولانی ترین پل کابلی چین را به خود اخصاص داده است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Impossible-Bridges-CHINA-.jpg

 

World's Longest Suspension Bridge:فیلم مستند طولانی ترین پل معلق در جهان، این فیلم مروری بر رویه ساخت، ملاحضات سازه ای، ملاحضات معمای و ساختارهای سازه ای و معماری این پل عظیم است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/World%92s-Longest-Suspension-Bridge.jpg

 

Cooper River Bridge:فیلم مستند پل دریاچه ی کوپر که این پل در نوع خود منحصر به فرد است، این فیلم مروری بر رویه ساخت، ملاحضات سازه ای، ملاحضات معمای و ساختارهای سازه ای و معماری این پل است

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Cooper-River-Bridge.jpg

 

Icelandic Super Dam:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای ابر سد هیدروالکتریک کاراهنجوکار در ایسلند که نام بلند ترین ابر سد اروپا را به خود اخصاص داده است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Icelandic-Super-Dam.jpg

 

Itaipu Dam:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای ابر سد آیتایپو واقع در مرز دو کشور برزیل و پاراگوئه که طولانی ترین سد هیدروالکتریک جهان است که قدرتمند ترین توربین های جهان را در خود جای داده است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Itaipu-Dam.jpg

 

Hoover Dam:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای عظیم ترین پل زمان خود واقع در امریکا.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Hoover-Dam.jpg

 

Boston's Big Dig:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار و تاریخچه ی اتوبان بوستون ماساچوسد که عظیم ترین اتوبان زیرزمینی جهان است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Boston%27s-Big-Dig.jpg

 

The Channel Tunnel :فیلمی مستند درباره ی تاریخچه و ساختار سازه ای و نقشه برداری گران قیمت ترین تونل جهان که دو کشور انگلستان و فرانسه را به هم متصل نموده است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/The-Channel-Tunnel.jpg

 

Building The World :نحوه ساخت و رویه انجام کار ترسیم و ساخت نقشه ی جهان در دوبی به طوری که این نقشه حتی از فضا نیز قابل رویت است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Boston%27s-Big-Dig.jpg

 

Dubai Palm Island:فیلم مستند جزیره ی مصنوعی نخل دوبی که حتی از فضا نیز قابل رویت است، این فیلم مروری بر رویه ساخت، ملاحضات سازه ای، ملاحضات معمای و ساختارهای سازه ای و معماری این جزیره است

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Dubai-Palm-Island.jpg

 

حجم:21 گیگابایت

 

  دانلود نرم افزار:

 

 

دانلود با لینک مستقیم:  بخش اول-  بخش دوم-  بخش سوم- بخش چهارم- بخش پنجم- بخش ششم- بخش هفتم- بخش هشتم- بخش نهم- بخش دهم- بخش یازدهم- بخش دوازدهم- بخش سیزدهم- بخش چهاردهم- بخش پانزدهم- بخش شانزدهم- بخش هفدهم- بخش هجدهم- بخش نوزدهم- بخش بیستم- بخش بیست و یکم
 

 


 

HTML clipboard

خرید مجموعه کامل  "مستند مهندسی سازه های عظیم"  در قالب 6 دی وی دی
قیمت با تخفیف ویژه 16800 تومان

 براي خريد روي عكس خريد پستي كليك كنيد

http://vatandownload.com/eshop/tavalod/buy2.gif
 

   پسورد فایل فشرده : www.vatandownload.com

 

 

 

  منبع :   وطن دانلود www.vatandownload.com

 

 

12 نظر

 1. mohammad در تاريخ:یکشنبه، 2 آبان ماه 1389، 5:00 بعدازظهر

  با سلام و خسته نباشید
  از اینکه چنین سایتی را راه اندازی نموده اید بسیار سپاس گذارم . کارتون حرف نداره امیدورام همیشه پیشتاز باشید . یک نکته در رابطه با فایلهای دانلود وجود داره و اون اینکه بخش هشتم و نهم فایلهای دانلود یکی هستند !!!!! (هم نام هستند) لطفاً بررسی کنید .

 2. help me در تاريخ:یکشنبه، 2 آبان ماه 1389، 6:31 بعدازظهر

  اگه ممکنه تقکیک باشه ....
  مخصوصا بخش سدها Icelandic Super Dam
  ممنون

 3. علی در تاريخ:یکشنبه، 2 آبان ماه 1389، 9:18 بعدازظهر

  کیفیتش چقدره؟

 4. help me در تاريخ:یکشنبه، 2 آبان ماه 1389، 10:23 بعدازظهر

  اگه ممکنه تقکیک باشه ....
  مخصوصا بخش سدها Icelandic Super Dam
  ممنون

 5. makintash2 در تاريخ:یکشنبه، 2 آبان ماه 1389، 11:15 بعدازظهر

  لطفا این مستند رو هم قرار بدید . ممنونم Extreme Engineering

 6. arsham در تاريخ:سه شنبه، 11 آبان ماه 1389، 7:57 بعدازظهر

  خیلی عالی
  واقعا ممنون

 7. Hamidreza در تاريخ:یکشنبه، 23 آبان ماه 1389، 0:28 صبح

  ba salam besyar ziba,didani va ali hastand az zahamateton sepasgozarim.

 8. محمد در تاريخ:جمعه، 28 آبان ماه 1389، 11:06 بعدازظهر

  واقعا عالی بود دست بروبچ سایت درد نکنه

 9. حمیدرضا در تاريخ:جمعه، 28 آبان ماه 1389، 11:49 بعدازظهر

  سلام

  اگه میشه تفکیک بشه

  یسری قسمتای خاصش مد نظره

  که نمیدونیم کدومه!!!

  21گیگ هم کم نیس واس پیدا کردنش;)

  با تشکر فراوان و خدا قوت!

 10. میلاد در تاريخ:شنبه، 29 آبان ماه 1389، 8:11 صبح

  با درود و سپاس فراوان

  شما رو به خدا به فریادم برسید، من همه بخش ها رو دانلود کردم
  اما بخش "نهم" دانلود نمیشه، خواهش می کنم یه کاری بکنید
  :((((((((

 11. مهدی در تاريخ:دوشنبه، 5 اردیبهشت ماه 1390، 7:14 بعدازظهر

  سلام.با تشکر فراوان از شما .فقط لطف کنین در صورت امکان مستند هر مکان رو جداسازی کنید.

 12. حسین در تاريخ:پنجشنبه، 31 فروردین ماه 1391، 2:24 بعدازظهر

  خیلی برای مملکت ما افت داره که مسندها یکی درباره ایران خودمون نباشه واقعا جا تاسفه

ديدگاه خود را ارسال کنيد