جستجو


 

تبديل اسناد PDF به PowerPoint توسط Wondershare PDF to PowerPoint v2.0.0

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Wondershare_PDF_to_PowerPoint_v2.0.0.jpg

بدون شک شرکت Wondershare یکی از برترین شرکت های نرم افزاری دنیا می باشد که با ارائه چندین نرم افزارکاربردی، جایگاه ویژه ای  در بازارهای جهانی به خود اختصاص داده است.

سایت وطن دانلود در اقدامی نو ،همه محصولات این شرکت را به طور رایگان و با کرک جدید و تست شده در اختیارتان قرار می دهد.تعداد این محصولات بالغ بر 18 عنوان می باشد که تا 2 روز آینده همه ی این محصولات در سایت گذاشته خواهند شد.

Wondershare PDF to PowerPoint v2.0.0

از ميان مبدل هايي كه تا به حال به شما دوستان معرفي كرده ايم جاي يك مبدل خالي بوده است. مبدلي كه بتواند اسناد رايج PDF را به PowerPoint تبديل كند ؛ اين تبديل فوق العاده مي تواند مناسب باشد چرا كه به جاي اين كه چندين ساعت وقت صرف شود كه يك اسلايدشو ساخته شود تنها با چند كليك ساده مي توان يك سند PDF چندين صفحه اي را به يك اسلايدشو PowerPoint تبديل كرد. Wondershare PDF to PowerPoint نام ابزاريست كه به سادگي تنها يك كليك تبديل انجام مي شود ؛ اين ابزار قدرتمند همان ورودي كه سند PDF مي باشد را دقيقا با همان جزئيات به خروجي مي برد ، يعني عكس ها سرجاي خود ، لينك ها سرجاي خود و متن ها هم بدون كم و كاستي در اسلايدشو PowerPoint‌ به نمايش در خواهد آمد.
تبديل همزمان چندين فايل از جمله قابليت هاي نهفته در نرم افزار است كه در سرعت كار كاربران نقش مهمي را ايفا مي كند. پشتيباني از انواع نسخه هاي PDF و همچنين PowerPoint از جمله قابليت هايي است كه به كاربران در هنگام تبديل بسيار كمك مي كند. Wondershare PDF to PowerPoint اين قابليت را دارد كه به هر سه نسخه PowerPoint 2003 , 2007 يا 2010 كار تبديل را امكان پذير سازد. سرعت بالا در هنگام تبديل يكي ديگر از قابليت هاي مهم اين ابزار به شمار مي رود.


قابليت هاي كليدي نرم افزار Wondershare PDF to PowerPoint v2.0.0 :
- سرعت بالا در تبديل اسناد به PowerPoint
- سازگاري با نسخه هاي مختلف براي تبديل به PowerPoint
- امكان تبديل همزمان چند سند
- تبديل مستقيم بدون هيچ كم و كاستي در خروجي (‌متن ها ، عكس ها ، لينك ها و ...)
- امنيت بالا در هنگام تبديل براي جلوگيري از كپي رايت يا پرينت فايل ها
- واسط كاربري ساده اما جذاب و سهولت در استفاده از نرم افزار
- سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
- و ...


 

حجم:7 مگابایت

 

  دانلود نرم افزار:لینک مستقیم

   پسورد فایل فشرده : www.vatandownload.com

 

 

 

  منبع :   وطن دانلود www.vatandownload.com

 
 

ديدگاه خود را ارسال کنيد