جستجو


 

نرم افزار تبدیل فرمت قدرتمند Wondershare Video Converter Platinum

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Wondershare-Video-Converter.jpg

بدون شک شرکت Wondershare یکی از برترین شرکت های نرم افزاری دنیا می باشد که با ارائه چندین نرم افزارکاربردی، جایگاه ویژه ای  در بازارهای جهانی به خود اختصاص داده است.

سایت وطن دانلود در اقدامی نو ،همه محصولات این شرکت را به طور رایگان و با کرک جدید و تست شده در اختیارتان قرار می دهد.تعداد این محصولات بالغ بر 18 عنوان می باشد که تا 2 روز آینده همه ی این محصولات در سایت گذاشته خواهند شد.

Wondershare Video Converter Platinum4.4.1+Ultimate v5.4.4

در برخي از مواقع ممکن است براي مثال فايلي را در گوشي موبايلتان اجرا کنيد که پخش نشود و با پيغامي روبرو شويد که مي گويد گوشي شما قادر به پخش فايل بااين فرمت نيست . در اين مواقع نياز به تغيير فرمت فايل ها احساس مي شود . بايد فايلتان را به فرمتي تبديل نماييد که گوشي موبايل شما آن فرمت را پشتيباني کند. همانطور که مي دانيد تا به حال نرم افزارهاي مختلفي در اين زمينه ساخته شده است که اکثر آنها داراي نقاط ضعف و قوت بسيار زيادي هستند. اما به طور کلي يک نرم افزار Converter خوب بايد داراي دو ويژگي اساسي باشد: اولآ کيفيت فايل ويديويي مورد نظر پس از انجام عمليات تبديل نبايد افت چنداني داشته باشد که اين يکي از مهمترين ويژگي هاي يک نرم افزار تبديل کننده خوب به شمار ميرود. ثانيآ: نرم افزار Converter مورد نظر بايد از سرعت مناسبي در هنگام انجام عمليات تبديل فرمت برخوردار باشد. اگر نرم افزاري اين دو مزيت را داشته باشد مي توان آن را جز نرم افزار هاي Converter خوب به شمار آورد که البته نبايد از ساير امکانات يک Converter چشم پوشي کرد. اين بار نيز قصد داريم نرم افزاري را معرفي کنيم که در زمينه ي تبديل فرمت فايل ها از بهترين هاست . نرم افزاري که در کمترين زمان فرمت فايل مورد نظر شما را به فرمت ديگر تبديل مي کند بدون اينکه کيفيت فايل خروجي افت محسوسي داشته باشد .
Wondershare Video Converter  يکي از قويترين برنامه هاي مبدل مي باشد که با سرعت بسيار بالايي عمل تبديل را انجام مي دهد بدون اينکه زياد از سي پي يو استفاده کند .Wondershare Video Converter  علاوه بر کار تبديل فرمت قادر است کارهاي ديگري نيز انجام دهد . مي توانيد با اين برنامه فايل هاي ويدئويي خود را ويرايش نماييد .همچنين مي توانيد فايل هاي ويدئويي تان را به صوتي تبديل نماييد . سرعت باور نکردني نرم افزار در حين تبديل (در حدود 300% ) در نوع خود بي نظير است بدون اينکه کيفيت فايل خروجي پايين بيايد و قادر است بعد از اتمام کارهايي که به آن سپرده ايد کامپيوتر را خاموش نمايد . اين نرم افزار فوق الاده کاربردي کاملا سازگار با نسخه ي جديد ويندوز (ويندوز محبوب 7) مي باشد .

 

ويژگي هاي کليدي نرم افزار Wondershare Video Converter  :
- امکان تبديل فرمت تمام فايلهاي ويديويي به يکديگر.
- داشتن کيفيت مناسب فايل تبديل شده نسبت به فايل اصلي.
- داشتن سرعت مناسب در هنگام انجام عمليات تبديل.
- امکان تبديل فايلهاي ويديويي به برخي از فرمتهاي صوتي.
- امکان ايجاد تغييرات دلخواه در فرمتهاي مورد نظر.
- امکان تبديل فرمت فايلها به صورت تک تک و کلي.
- پشتيباني از فرمتهاي قابل اجرا در گوشيهاي موبايل.
- نمايش مشخصات کامل فرمت فايلها.
- نمايش مقدار تبديل شده با درصد.
- داشتن محيط زيبا و کاربرپسند.
- سازگار با ويندوز هاي مختلف.
- داشتن حجم مناسب.
- اجرا با يک کليک.
- کاربرد آسان.
- و ...

 

 

حجم:32  مگابایت

 

  دانلود نرم افزار:Platinum4.4.1+Ultimate v5.4.4

   پسورد فایل فشرده : www.vatandownload.com

 

 

 

  منبع :   وطن دانلود www.vatandownload.com

 
 

ديدگاه خود را ارسال کنيد