جستجو


 

دانلود کامل کارتون لوک خوش شانس

HTML clipboard

http://vatandownload.com/img/dlarchive/lucky_luke.jpg

  (بخش ویژه وطن دانلود)


 برای اولین بار در ایران وب سایت وطن دانلود شما را به دوران شیرین کودکیتان می برد


کارتون زیبا و مهیج لوک خوش (به زبان اصلی)

 

لوک خوش شانس" بعد از «تنتن» و «آستريکس»، معروفترين و موفقترين کاراکتر غيرانگليسی دنيای کميکبوکهاست.

 

لوك خوش‌شانس - گاوچراني كه سريع‌تر از سايه‌اش هفت تير مي‌كشد.

خالق اين شخصيت موريس دو بور، نقاش بلژيكي است. در ابتدا موريس هم نويسنده و هم طراح داستان‌هاي لوك بود، اما پس از چند جلد اول كار نگارش داستان‌ها را به نويسنده‌اي فرانسوي به نام رئه گويسني واگذار كرد و نتيجه كار اين تيم دو نفره شگفت آور بود و چنان پختگي و ظرافتي به لوك خوش شانس بخشيد كه به سرعت آن را به يكي از محبوب‌ترين قهرمانان داستان‌هاي مصور در دنيا بدل كرد.

پس از مرگ گوسيني در سال 1977 موريس كار تصويرگري لوك خوش شانس را به كمك نويسندگان ديگر و گاهي به تنهايي ادامه داد. دوران همكاري موريس و گوسيني طلايي‌ترين عصر داستان‌هاي لوك خوش شانس به شمار مي‌رود. پس از مرگ موريس، آچده - هنرمند فرانسوي - سري جديد لوك خوش شانس را طراحي كرد كه نتوانست موفقيت سرعت قبلي را تكرار كند.

سري كتاب‌هاي كميك لوك خوش شانس، يكي از پر فروش‌ترين كتاب‌هاي كميك در تاريخ است كه فروش فوق‌العاده بالايي در سرتاسر دنيا داشته و به اكثر زبانهاي دنيا نيز ترجمه شده است.

موريس و گوسيني در اين سري داستان‌ها، شخصيت‌هاي زيادي را به تصوير مي‌كشند كه بعضي از اين شخصيتها در ادامه، اهميت و محبوبيتي هم اندازه لوك به دست مي‌آورند. از آن جمله مي‌توان به برادران دالتون و ران تان پلن - و يا همان بوشفك - اشاره كرد.

برادران دالتون (جو، جك، ويليام و آوريل ) در اكثر داستانهاي لوك به عنوان دشمنان اصلي لوك خوش‌شانس ظاهر مي‌شوند. اين برادران كه به ترتيب يكي از ديگر بلند قدتر و كودن‌تر هستند، به عنوان پسر عموهاي دالتونهاي واقعي - كه از مخوف‌ترين تبهكاران تاريخ آمريكا به شمار مي‌روند - قصد گرفتن انتقام از لوك را دارند. اين شخصيتها به سرعت به محبوبيتي عظيم دست پيدا كردند.

 http://vatandownload.com/img/dlarchive/Lucky-Luke-Coming-Soon-Ad%5B6%5D.jpg

 

 

از جمله شخصيت‌هايي كه در همه داستانهاي لوك حضور دارند، مي‌توان به جالي مامپر - باهوش‌ترين اسب دنيا - و ران تان پلن - كودن‌ترين سگ دنيا - اشاره كرد.

جالي جامپر با اعمال شگفت‌آوري كه انجام مي‌دهد، هميشه كمكي بزرگ براي لوك محسوب مي‌شود. از جمله توانايي‌هاي جالب «جالي» شطرنج بازي كردن، دويدن در خواب، زورآزمايي و مچ انداختن بالوك، آشپزي و شستن لباس است.

 

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Lucky-Luke.jpg

 

اما در نقطه مقابل ران تان پلن و يا همان «بوشفك» حتي از سايه خود نيز احمق‌تر به نظر مي‌رسد و با حماقت خود خواننده را به خنده مي‌اندازند. محبوبيت ران تان پلن در بين خوانندگان، گوسيني و موريس را بر آن داشت تا يك سري داستان درباره خود ران تان پلن به رشته تحرير درآورند.

 

http://vatandownload.com/img/dlarchive/lucky-luke_3.jpg

 

این سریال انیمیشن 26 قسمتی در سال 1983 توسط موریس و استودیو هانا - باربرا تولید شد. در سال 1991 نیز 26 قسمت دیگر از این مجموعه تولید شد. در سال 2001 کمپانی «زیلام» سری جدید 52 قسمتی با نام «ماجراهای جدید لوک خوش شانس» تولید کرد.

 

این کارتون در دو فصل و هر فصل در 5 قسمت 5 تایی در مجموعه 50 قسمتHTML clipboard

خرید  این مجموعه ی بینظیر در قالب 4 دی وی دی
قیمت با تخفیف ویژه 11500 تومان

 براي خريد روي عكس خريد پستي كليك كنيد

http://vatandownload.com/eshop/tavalod/buy2.gif


حجم:13 گیگابایت

 

  دانلود کارتون :

 

 

 قسمت فصل اول: بخش اول- بخش دوم- بخش سوم-بخش چهارم-بخش پنجم -بخش ششم-بخش هفتم-بخش هشتم

 

 

 قسمت فصل دوم: بخش اول- بخش دوم- بخش سوم-بخش چهارم-بخش پنجم -بخش ششم-بخش هفتم-بخش هشتم

 

 

 

    پسورد فایل فشرده : www.vatandownload.com

 

 

 

  منبع :   وطن دانلود www.vatandownload.com

 

   

 

 

دانلود

  1. م در تاريخ:چهارشنبه، 10 آذر ماه 1389، 11:10 بعدازظهر

    ایول

ديدگاه خود را ارسال کنيد