جستجو


 

دانلود نرم افزار ساخت حرفه ای مدل های ۳بعدی Luxology Modo v5.01

http://vatandownload.com/img/dlarchive/modo1.jpg

Luxology Modo 4 یکی از پیشرفته ترین و حرفه ای ترین برنامه ها برای ساخت مدلهای سه بعدی می باشد.این برنامه دارای سرعت بالایی میباشد وقابلیتهای فوق العاده زیادی هم دارد و در اکثر فیلمها و کارهای طراحی و مدلسازی های حرفه ای از آن استفاده میشود و برای پوشش دادن فعالیت های هنرمندان سه بعدی کار در زمینه طراحی بازی، جلوه های ویژه فیلم، تولیدات ویدئویی، هنرهای گرافیکی و طراحی تجسمی، modo امکان خواندن فایل از گستره وسیعی از نرم افزارهای سه بعدی را فراهم کرده است، شما در هر حرفه ای که باشید می توانید براحتی برای تولیدات خود فیلم ها و یا ویدیو کلیپ های ۳ بعدی بسازید.

نرم افزار Luxology Modo نسل جدیدی از نرم افزارها و ابزارهای مدل سازی ، نقاشی و رندرکردن آبجکت های سه بعدی و یکپارچه سازی آنها با یکدیگر است. با استفاده از نرم افزار Modo قادر به طراحی اشکال و آبجکتهای گوناگون سه بعدی و همچنین رندر شبکه ای ان آبجکت ها خواهید بود. از جمله ویژگی های Luxology Modo می توان به طراحی واقعا بی نظیر ابزارهای یکپارچه شده ، قدرت و کارایی بسیار بالای و روند کاری راحت و روان در آن اشاره کرد.

خیلی از ما نمونه کارهای modo را در تلویزیون دیدیم، بهترین نمونه تبلیغ ماشین سیتروئن هست که تبدیل به روبات میشه و رقاصی میکنه، اکثر شبکه های ماهواره ای این تیزر را پخش کردند!!! تمامی مدل های این تیزر با Modo طراحی شده و سپس در Lightwave3D چیده، انیمه و راندو شده.


نمونه خوب بعدی فیلم NARNIA هست که بیشتر از 40% مدل حیوانات با modo ساخته شده
است .


البته اگر به سایت luxology مراجعه کنید متوجه میشوید که بزرگترین طراحان گرافیک جهان از این نرم افزار برای مدلینگ در کنار نرم افزار های قدرتمندی مثل مایا، مکس و XSI بهره می برند.


یکی از همین طراحان مجرب سه بعدی گفته بود کاری که در مایا/مکس حداقل 2 روز زمان می برد، با Modo در عرض 12ساعت قابل طراحی است.

 می توان این نرم افزار را جایگزینی برای نرم افزار Zbrush عنوان کرد.

 

ویژگیهای این مجموعه :

- اخرین نسخه نرم افزار Luxology Modo

- مجموعه کامل از نمونه کارهای انجام گرفته با این نرم افزار

- مدلهای آماده

- اموزش ویدیوی Studio Lighting

- و ...


ویژگیهای این مجموعه :

- اخرین نسخه نرم افزار Luxology Modo

- مجموعه کامل از نمونه کارهای انجام گرفته با این نرم افزار

- مدلهای آماده

- اموزش ویدیوی Studio Lighting

- و ...

 

http://vatandownload.com/img/dlarchive/modo2.jpg


حجم:3.01 گیگابایت

 

  دانلود نرم افزار  :

 

 دانلود با لینک مستقیم : قسمت 1 - قسمت 2  - قسمت 3  - قسمت 4 - قسمت 5 - قسمت 6 - قسمت 7 - قسمت 8

    پسورد فایل فشرده : www.vatandownload.com

 

 

 

  منبع :   وطن دانلود www.vatandownload.com

 
 

 

ديدگاه خود را ارسال کنيد