جستجو


 

دانلود رایگان مستند مهندسی سازه های عظیم - 21 گیگابایت- لینک مستقیم

http://vatandownload.com/image/img/nzc50et41xyj72devq5w.jpg

دانلود رایگان مستند مهندسی سازه های عظیم

( آرشیو وطن دانلود  ) - 21 گیگابایت

اگر کاربر ثابت وطن دانلود هستید,حتما این مجموعه بی نظیر را که برای اولین بار در ایران  در تاریخ " 1 آبان ماه 1389"    در سایت قرار گرفته بود دانلود کرده اید .
"
مهندسی سازه های عظیم" یکی از برترین مستند های منتشر شده میباشد که به شامل  چندین مستند جذاب در زمینه های سازه های جهان میباشد .

برخی از مستند های موجود در این مجموعه :

فیلم های مستند ابر برج ها و آسمان خراشها و اماکن دیدنی ماندگار
فیلم های مستند ابر پل های جهان
فیلم های مستند ابر سد های جهان
فیلم های مستند ابر اتوبان های جهان
فیلم های مستند درباره ی مصالح ساختمانی
و...

حال پس از گذشت بیش از 4 ماه از این ارسال توسط وطن دانلود
, وب سایت هایی با کپی کردن این ارسال و تغییر عنوان مستند های داخل این مجموعه در پی جذب بازدید بوده و نه تنها نام وطن دانلود  به عنوان منبع ترجمه متن درج نکرده اند بلکه خود را منبع آن و وطن دانلود را به کپی برداری متهم میکنند!من به این عزیزان 2 نکته را یاداوری میکنم که با تفکر در این 2 مورد جواب تمامی سوال های خود را خواهند گرفت  :
1- زمانی که وطن دانلود این ارسال و چند مجموعه مشابه را قرار داده بود حتی دامین وب سایت های شما ثبت نشده بوده است .
2- وقتی وب سایتی در 1 سال گذشته به صورت ثابت در بین 50 وب برتر سایت ایران قرار دارد بدون شک در مسیر درست قدم گذاشته است و با جنجال و تهمت از محبوبیت آن کم نخواهد شد .
تمامی وب سایت هایی که به دنبال تهمت زدن و جنجال در مورد وطن دانلود هستند بیش از 50
% از ارسال های آن ها از وطن دانلود بدون ذکر منبع کپی شده است . (  به عنوان مثال همین مجموعه سازه های عظیم که در قالب 10 ارسال در سایت های زرد  قرار داده شده است )

از این پس هر چند وقت یکبار ارسال های قدیمی وطن دانلود  به همراه تاریخ ارسال آن ها در صفحه ی اول قرار خواهد گرفت شاید افرادی که به کپی برداری از وطن دانلود بدون ذکر منبع و دزدی ار ترجمه های وطن دانلوددر وب سایت های زرد خود مشغول هستند دچار توهم نشوند  .


نام مجموعه مستند علمی-مهندسی است که از کانال معروف نشنال جئوگرافیک آمریکا پخش میشود. در هر قسمت از این برنامه به یکی از سازه های عظیم جهان پرداخته شده و نحوه تاسیس و عملکرد آن بطور کامل توضیح داده می شود. مجموعه ای مفید برای مهندسین عمران, معماری, شهرسازی, تمامی گرایشات مرتبط با عمران و ساختمان و در كل برای تمامی كسانی كه علاقه مند آشنایی با این گونه ابر سازه ها هستند.این مجموعه برای تمامی دانشجویان مقاطع کارشناسی و مخصوصا کارشناسی ارشد و دکترا توصیه می نماییم.

این مجموعه ای از فيلمهاي آموزشي از اجراي پروژه هاي عظيم در نقاط مختلف دنيا در موضوعات گوناگون سد سازي , ساخت برج , فرودگاه , پل , تونل , بزرگراه و. ....به برسي اجراي آنان ميپردازد كه برخي از آنها عبارت اند از : مستند ساخت پيست اسكي دبي - گسترش كانال پاناما- ساخت فرودگاه هنگ كنگ - ساخت استاديوم در آريزونا آمريكا - پل 80 كيلومتري كه شمال آمريكا را به آسيا وصل ميكند-ساخت پلي بر روي رودخانه كوپر - هتل برج العرب كه معرف حضور تمام عزيزان هست و مجموعه هاي ديگري كه مجموعا 54 تا است در اين مجموعه فيلمها سعي شده است از روند اجراي پروژه ها از روزهاي اوليه اجرا تا مرحله بهره برداري تصوير و گزارش تهيه شود و با مهندسان مصاحبه هايي صورت گرفته است و بصورت كاملا واضح تمام مراحل را پوشش داده است . ابتدا دليل اجراي پروژه آورده شده است و روند اجراي پروژه توضيح داده ميشود و اگر در حين پروژه مهندسين با مشكلاتي مواجه شده اند به تصوير كشيده شده است و همچنين نشان ميدهد كه چگونه قدرت تفكر و خلاقيت مهندسي بر عظيم ترين مشكلات بوجود آمده غلبه ميكند و شما را در فضاي اجراي پروژه هاي عظيم قرار داده و ذهن شما را پويا و خلاق خواهد ساخت
اين مجموعه داراي 51 مستند آموزشي با كيفيت بسيار عالي است كه بطور ميانگين هر مستند حدود 50 دقيقه زمان ميبرد

 

دسته بندی کلی این مجموعه به شرح زیر می باشد:

فیلم های مستند ابر برج ها و آسمان خراشها و اماکن دیدنی ماندگار
فیلم های مستند ابر پل های جهان
فیلم های مستند ابر سد های جهان
فیلم های مستند ابر اتوبان های جهان
فیلم های مستند درباره ی مصالح ساختمانی

 

قسمت های این مستند سریالی:این مستند 51 قسمت است که در زیر به شرح قسمت های از این مجموعه می پردازیم:


 

دسته بندی کلی این مجموعه به شرح زیر می باشد:

فیلم های مستند ابر برج ها و آسمان خراشها و اماکن دیدنی ماندگار
فیلم های مستند ابر پل های جهان
فیلم های مستند ابر سد های جهان
فیلم های مستند ابر اتوبان های جهان
فیلم های مستند درباره ی مصالح ساختمانی

 

قسمت های این مستند سریالی:این مستند 51 قسمت است که در زیر به شرح قسمت های از این مجموعه می پردازیم:

 

Sears Tower :فیلمی مستند درباره ساختار سازه ای و معماری و نحوه ساخت و اطلاعاتی کلی درباره برج 110 طبقه سییرز شیکاگو.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Sears-Tower.jpg

 

Burj Dubai:فیلمی مستند درباره ی نحوه ساخت بلند ترین برج جهان و ساختار سازه ای و معماری این برج در حال ساخت در دوبی.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Burj-Dubai.jpg

 

Taipei 101:فیلمی مستند درباره ی نحوه ساخت بلند ترین برج حال حاضر جهان و ساختار سازه ای و معماری این برج در تایپه.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Taipei-101.jpg

 

Burj Al-Arab:فیلمی مستند درباره بلندترین هتل جهان و ساختارسازه ای و معماری داخلی و خارجی این هتل مرتفع ساخنه شده در دوبی.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Burj-Al-Arab.jpg

 

Shanghai Tower:فیلم مستندی از ساختارسازه ای و معماری و نحوه ساخت مرکز تجارت آسیا درشانگهای چین با معماری خارق العاده.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Shanghai-Tower.jpg

 

Turning torso:فیلم مستند برج ترنینگ تورسو در سوئد که یکی از شاهکارهای معماری جهان است، این فیلم مروری بر رویه ساخت، ملاحضات سازه ای، ملاحضات معمای و ساختارهای سازه ای و معماری برج است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Turning-torso.jpg

 

Petronas Towers:فیلم مستندی از ساختارسازه ای و معماری و نحوه ساخت بلندترین برجهای دوقولو جهان در کوالالامپور.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Petronas-Towers.jpg

 

Power Tower :فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای و معماری تنها برج جهان که مجهز به ابر توربین های بادی به منظور تامین نیروی الکتریکی مورد نیاز خود است ساخته شده در بحرین.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Power-Tower-.jpg

 

Beijing Water Cube:فیلمی مستند درباره نحوه ساخت و ساختار معماری و سازه ای یکی از استادیوم های ورزشی ساخته شده در المپیک پکن که چشم تمامی معماران جهان را به خود معطوف کرد.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Beijing-Water-Cube.jpg

 

Ultimate Skyscraper NYC:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای و معماری یکی از مدرن ترین آسمان خراش های ساخته شده در جهان واقع در شهر نیویورک.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Ultimate-Skyscraper-NYC.jpg

 

Ice Hotel:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای و معماری یکی از مدرن ترین هتل های یخی در جهان واقع در سوئد.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Ice-Hotel.jpg

 

Berlin's Grand Central - Train Terminal :فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای و معماری یکی از بزرگترین ایستگاه های راه آهن جهان که در مرز آلمان غربی و شرقی قرار دارد و برای مسابقات فوتبال جام جهانی آلمان ساخته شد.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Berlin%27s-Grand-Central.jpg

 

Kansai Airport :فیلم مستند فرودگاه کانسای که به منظور ساخت آن جزیره ای مصنوعی در کنار کشور ژاپن ساخته شد، این فیلم مروری بر رویه ساخت، ملاحضات سازه ای، ملاحضات معمای و ساختارهای سازه ای و معماری جزیره و فرودگاه است

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Kansai-Airport-.jpg

 

Building a Skyscraper:فیلمی مستند از نحوه ساخت آسمان خراش ها در جهان و تمهیدات مورد نیاز آن که در چهار بخش ارائه شده است.

 

 

Tokyo Sky City:فیلم مستند بررسی نظریه ی شهر هوایی توکیو که فعلا تحت آزمایشات ژئوتکنیک است، این فیلم مروری بر این نظریه، ملاحضات سازه ای، ملاحضات معمای مرتبط با آن است

http://vatandownload.com/img/dlarchive/tokyosky-city.jpg

 

City in Pyramid :فیلم مستند بررسی نظریه ی هرمی که نظریه بسیار قدرمتمندی است که در آینده ای نزدیک به تحقق خواهد پوست، این فیلم مروری بر این نظریه، ملاحضات سازه ای، ملاحضات معمای مرتبط با آن است

http://vatandownload.com/img/dlarchive/City-in-Pyramid.jpg

 

Golden Gate Bridge:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای و معماری این پل عظیم و مشهور جهان در سانفرانسیسکو و چگونگی مقاوم سازی پل به منظور مقابله با زلزله های بعدی بعد از عظیم ترین زلزله اتفاق افتاده در سطخ خشکی جهان در سانفرانسیسکو به عظمت 7.9 ریشتر.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Golden-Gate-Bridge.jpg

 

Millau Bridge:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای و معماری تنها پل دارای بلندترین دکل پل در جهان به ارفاع 343 متر که واقع در جنوب فرانسه بوده و از رودخانه ی تارن عبور می کند.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Millau-Bridge.jpg

 

Impossible Bridges Greece - Rio-Antirio Bridge:پل ریو-آنتیریو که متصل کننده دو شهر ریو و آنتیریو در یونان است و یکی طولانی ترین پلهای کابلی جهان به طول 2252 متر است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Rio-Antirio-Bridge.jpg

 

Impossible Bridges: Denmark to Sweden:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای و معماری طولانی ترین پل جهان به طول بیش از 10 مایل (بیش از 15 کیلومتر) است و متصل کننده ی دو کشور دانمارک و سوئد است.

 

Impossible Bridges: CHINA:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای و معماری سه پل بزرگ چین که شامل پل لوپو طولانی ترین پل کمانی - پل ران یانگ طولانی ترین پل معلق چین و پل سوتانگ که نام طولانی ترین پل کابلی چین را به خود اخصاص داده است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Impossible-Bridges-CHINA-.jpg

 

World's Longest Suspension Bridge:فیلم مستند طولانی ترین پل معلق در جهان، این فیلم مروری بر رویه ساخت، ملاحضات سازه ای، ملاحضات معمای و ساختارهای سازه ای و معماری این پل عظیم است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/World%92s-Longest-Suspension-Bridge.jpg

 

Cooper River Bridge:فیلم مستند پل دریاچه ی کوپر که این پل در نوع خود منحصر به فرد است، این فیلم مروری بر رویه ساخت، ملاحضات سازه ای، ملاحضات معمای و ساختارهای سازه ای و معماری این پل است

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Cooper-River-Bridge.jpg

 

Icelandic Super Dam:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای ابر سد هیدروالکتریک کاراهنجوکار در ایسلند که نام بلند ترین ابر سد اروپا را به خود اخصاص داده است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Icelandic-Super-Dam.jpg

 

Itaipu Dam:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای ابر سد آیتایپو واقع در مرز دو کشور برزیل و پاراگوئه که طولانی ترین سد هیدروالکتریک جهان است که قدرتمند ترین توربین های جهان را در خود جای داده است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Itaipu-Dam.jpg

 

Hoover Dam:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار سازه ای عظیم ترین پل زمان خود واقع در امریکا.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Hoover-Dam.jpg

 

Boston's Big Dig:فیلمی مستند از نحوه ساخت و ساختار و تاریخچه ی اتوبان بوستون ماساچوسد که عظیم ترین اتوبان زیرزمینی جهان است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Boston%27s-Big-Dig.jpg

 

The Channel Tunnel :فیلمی مستند درباره ی تاریخچه و ساختار سازه ای و نقشه برداری گران قیمت ترین تونل جهان که دو کشور انگلستان و فرانسه را به هم متصل نموده است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/The-Channel-Tunnel.jpg

 

Building The World :نحوه ساخت و رویه انجام کار ترسیم و ساخت نقشه ی جهان در دوبی به طوری که این نقشه حتی از فضا نیز قابل رویت است.

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Boston%27s-Big-Dig.jpg

 

Dubai Palm Island:فیلم مستند جزیره ی مصنوعی نخل دوبی که حتی از فضا نیز قابل رویت است، این فیلم مروری بر رویه ساخت، ملاحضات سازه ای، ملاحضات معمای و ساختارهای سازه ای و معماری این جزیره است

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Dubai-Palm-Island.jpg

 

حجم:21 گیگابایت

 

  دانلود نرم افزار:

 

 

دانلود با لینک مستقیم:  بخش اول-  بخش دوم-  بخش سوم- بخش چهارم- بخش پنجم- بخش ششم- بخش هفتم- بخش هشتم- بخش نهم- بخش دهم- بخش یازدهم- بخش دوازدهم- بخش سیزدهم- بخش چهاردهم- بخش پانزدهم- بخش شانزدهم- بخش هفدهم- بخش هجدهم- بخش نوزدهم- بخش بیستم- بخش بیست و یکم
 

 


 

خرید مجموعه کامل  "مستند مهندسی سازه های عظیم"  در قالب 6 دی وی دی
قیمت با تخفیف ویژه 16800 تومان

 براي خريد روي عكس خريد پستي كليك كنيد

http://vatandownload.com/eshop/tavalod/buy2.gif
 

   پسورد فایل فشرده : www.vatandownload.com

 

 

 

  منبع :   وطن دانلود www.vatandownload.com
6 نظر

 1. turkmen_young در تاريخ:شنبه، 20 فروردین ماه 1390، 1:45 بعدازظهر

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی دست اندرکاران این سایت عظیم که تمامی سعی و تلاش آنها شکستن حصر اطلاعات در دست عده ای که با بخل و طمع نمی خواهند دیگران به اطلاعات و تخصص های نوین دست یابند .بیشک کاری که شما انجام می دهید در جهت اعتلای علمی کشور است کاری که باید دولت و سردمداران کشور برای پیشرفت و ترقی علمی کشور انجام دهند ولی حالا این بار گران به دوش بزرگوارانی مثل شما افتاده است.
  آفرین بر شما !
  به امید آن روز که کشورهای غربی برای تحصیل علم و دانش منت جوانان متخصص و دانشمند مارا بکشند.

 2. laleh در تاريخ:شنبه، 20 فروردین ماه 1390، 6:37 بعدازظهر

  سلام
  سایت خیلی خوبی دارید ... پست های منحصر به فردی میگذارید اما متاسفانه پهنای باند سایتتون خیلی افتضاحه....البته قبلا خیلی بهتر بود اما تازگیها خیلی خیلی بد شده
  من با adsl دانلود میکنم. از سایت های مشابه سرعت دانلودم روی حداقل 150 است ولی از سایت شما که دانلود میکنم با همان سایز فایل سرعتم روی 20 یا 30 است....
  برای همین مجبورم یک پستی که توی وطن دانلود میبینم و میخواهم دانلود کنم مجبورم توی اینترنت بگردم تا ببینم کدامیک از سایت های مشابه هم همین پست را برای دانلود گذاشته اند.
  امیدوارم هرچه زودتر شما هم به خوبی قبل شوید

 3. سامان در تاريخ:دوشنبه، 22 فروردین ماه 1390، 2:49 بعدازظهر

  You Are Wondelful یه چی بگم؟ وطن جان حواستو خوب جمع کن دارن تو نت واست مافیا تشکیل میدن میهن البرز آسان اگه با کارای اینا دوام بیاری مشخصه که حرفاشون دروغه

 4. Rezamore در تاريخ:سه شنبه، 23 فروردین ماه 1390، 1:42 صبح

  سلام من یکی‌ از طرفداران ی‌ پر و با قرص ‌ شما هستم قطعا اکثر مجموعه‌ها رو اولین بار شما روی اینترنت گذاشتین

  شما میتونین با نوشتن نام وطن دانلود روی مستند ها و برنامه ها ، دیگر سایت‌های کپی‌ کننده رو رسوا کنین

  با تشکر از شما

 5. وحید در تاريخ:چهارشنبه، 24 فروردین ماه 1390، 10:15 بعدازظهر

  مستندش خداست
  کارتون عالیه

 6. divoone در تاريخ:دوشنبه، 9 خرداد ماه 1390، 5:51 بعدازظهر

  سلام .
  خیلی خیلی ممنون من خیلی وقت بود دنبال این مستند ها را می گشتم
  خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی ممنون.

ديدگاه خود را ارسال کنيد