جستجو


 

دانلود مستند بینظیر سیاره ی شگفت انگیز - نشنال جئوگرافیک
دانلود مستند سیاره ی شگفت انگیز - نشنال جئوگرافیک

زمین در شکل ظاهری و سیر حرکت خود دائما در حال جنب و جوش است. از نظر اشکال و بافت های متنوع شگفت انگیز است، و با بخشش و قدرتش هیبتی فریبنده دارد. اما خیلی از دیدنی ترین اتفاقات و فرآیند های طبیعی زمین زمانی اتفاق می افتند که انسان ها قابل به مشاهده ی آنها نیستند. برای تهیه ی مستند "سیاره ی شگفت انگیز"، نشنال جئوگرافیک با سازمان ناسا و سازمان زمین شناسی آمریکا تیمی را تشکیل دادند تا سیاره ی زمین در این مستند را به ماشین زمانی مرتبط با گرافیک کامپیوتری و با تصاویر خیره کننده تبدیل کنند. این مستند این امکان را می دهد که در عرض چند ثانیه شاهد اتفاقاتی باشیم که میلیون ها سال برای ایجادشان وقت لازم است. شما در این مجموعه، شاهد اتفاقات عجیب و غریب در قاره ها، اتمام و بازگشت عصرهای یخبندان در قطب ها، رشد رشته کوه های هیمالیا به سمت بالا ، راهپیمایی تپه های شنی و سپس کشف روستاهای آفریقایی خواهید بود..

سیاره ی شگفت انگیز: زاده شده از آتش/ چرا زمین انقدر بی قرار است؟ چه چیز باعث می شد زمین با خشونت بلرزد، آتش فشان ها طغیان کنند و رشته کوه های بزرگ به ارتفاعات باورنکردنی برسند؟ نشنال جئوگرافیک بینندگان را به عجیب ترین سفر تصویری زندگیشان می برد و آنها را به "سیاره ی شگفت انگیز" ما، با بهترین کیفیت معرفی می کند. با ماشین زمان ما همراه باشید، ما شما را در این ماشین در طول تاریخ زمین شناسی به عقب و جلو خواهیم برد. تاریخ تکه سنگ کوچکی که ما آن را خانه خود، زمین می دانیم. قسمت اول شما را با آنچه در سطح و زیر سطح زمین است از نزدیک آشنا می کند، و با سرعت شما را از دنیای پر از گدازه عبور می دهد.
سفر شگفت انگیز ما از گوشه ای گمنام و مبهم در جهان آغاز می شود، جایی که یک کهکشان تقریبا عادی، نشانه هایی از پیشرفت نجومی و سیاره ای را از خود نشان می دهد. این دردهای اولیه که به طرز خشنی در حال افزایشند، تنها مقدمه ای برای نبرد داخلی هستند که در طی آن زمین وجود خود را تعریف می کند. تماشا کنید چگونه نیروها با فشار و کشش دائما دنیای اطراف ما را با تغییر شکل مواجه می کنند. همراه ما باشید، برای سفر پر ماجرا و مسحور کننده ای به گذشته، حال و آینده، در مکانی به نام زمین، که حقیقتا یک "سیاره ی شگفت انگیز" است.
  


سیاره ی شگفت انگیز: قلمرو اقیانوس/ زیبا، مبهوت کننده و عجیب - اقیانوس های ما بر سیاره ی ما سلطه دارند. آنها چگونه به وجود آمدند؟ چرا تبخیر نشده اند؟ همراه ما باشید، در بررسی قدرت فوق العاده ی دنیای آب: از تخلیه ی هوای اولیه ی قدیمی توسط زمین مذاب، تا بارش مجدد آن به سطح زمین به صورت مایع. ما از زیبایی فراتر از حد تصور صخره های مرجانی کم عمق تا عمیق ترین نقطه های گودال ماریانا سفر خواهیم کرد، و هر چه در این بین وجود دارد را به سرعت خواهیم دید. ما در یک گردش طوفانی و هیجان انگیز خواهیم دید که چگونه اقیانوس های بزرگ وحشیانه ترین هوا را ایجاد می کنند و حتی نگاهی به آینده ی اقیانوسها خواهیم انداخت. با نشنال جئوگرافیک همراه باشید، برای این سفر پر هیجان و رنگارنگ به گذشته، حال و آینده، در مکانی به اسم زمین، یک "سیاره ی شگفت انگیز.

سیاره ی شگفت انگیز: نیروهای ویرانگر/ چرا کوه ها مثلثی شکل هستند؟ چه مقدار باران برای بوجود آمدن یک رودخانه نیاز است؟ چگونه یک دانه ی شن تبدیل به تپه ی شنی می شود؟ با نشنال جئوگرافیک همراه شوید تا ببینید چطور نیروهای محرکه ی ویرانی، پیکر سیاره ی شگفت انگیز ما را تراش می دهند. اما در حین این گردش محکم سر جای خود بنشینید! ماشین زمان ما شما را به تشکیل اولین قاره ی زمین پرتاب می کند، سپس شما را میلیارد ها سال در تکامل زمین به جلو می برد، تا زمین را آنطور که ما امروز می شناسیم ببینید. کمی سرگیجه دارید؟ این تنها اول راه است! ما شما را در سیلابهای خروشان رها می کنیم، در گردباد ها به چرخش می اندازیم و از بالای یخچال های طبیعی غول پیکر به پایین پرتاب خواهیم

 

  خرید پستی مستند  سیاره شگفت انگیز با کیفیت بالا
 
در قالب 1 دی
 وی دی 
 - قیمت 5900 تومان

فیمت با تخفیف ویژه برای کاربران وطن دانلود 5900  تومان


 

لینک های دانلود پایین صفحه وجود دارد . 

ديدگاه خود را ارسال کنيد