جستجو


 

دانلود رایگان نرم افزار Stata 13.1 به همراه کرک

3Stata-©-DownLoadLy.jpg

دانلود نرم افزار Stata 13.1 به همراه کرک تست شده

 

یک نرم‌افزار یک‌پارچه و چندمنظوره‌ی تجزیه و تحلیل داده‌های آماری است که همه‌ی نیازهای کاربر را تجزیه و تحلیل، مدیریت و نمایش گرافیکی داده‌های آماری فراهم می‌کند. استاتا یکی از بهترین نرم‌افزارهای آماری است که قابل استفاده برای رشته‌های مختلفی مانند اقتصاد، جامعه‌شناسی، علوم سیاسی و نیز بعضی از شاخه‌های علوم پزشکی می‌باشد.

قابلیت های نرم‌افزار Stata :

- قابلیت برنامه‌نویسی درون نرم‌افزار
- نمایش نموداری و گرافیکی داده‌های آماری
- امکان خروجی‌گرفتن داده‌ها به‌شکل صفحات گسترده مانند فرمت نرم‌افزار Excel و نیز امکان واردکردن داده‌ها از این نرم‌افزار
- واسط کاربری نوشتاری و ساده در جهت بهبود کارایی نرم‌افزار
- تجزیه و تحلیل دقیق داده‌های آماری
- امکان مدیریت کامل داده‌ها

   

نصب و کرک:


دو روش برای فعال‌سازی قرار گرفته است؛ روش اول به‌صورت کرک و لایسنس است و جهت فعال‌سازی دائمی نسخه‌ی 13 ویرایش MP می‌باشد. برای استفاده از این روش ابتدا شروع به نصب نرم‌افزار کرده و در حین نصب نسخه‌ی MP را انتخاب کنید. پس از نصب محتویات پوشه‌ی Crack and License for MP Version واقع در پوشه‌ی Crack را در محل نصب برنامه کپی و جای‌گزین کنید.

روش دوم به‌شکل لایسنس اصلی است و نیازی به کرک ندارد و درصورتی که نیاز به به‌روزرسانی نرم‌افزار داشته باشید کاربردی خواهد بود. شروع به نصب برنامه کرده و نسخه‌ی دلخواه را در حین نصب انتخاب کنید. پس از نصب طبق نسخه‌ی نصب‌شده لایسنس را در محل نصب برنامه کپی کنید. برای به‌روزرسانی، ابتدا فایل آپدیت را دریافت و استخراج کنید. نرم‌افزار را اجرا کرده و در قسمت Command واقع در پایین صفحه، عبارت db update را وارد کرده و Enter کنید. در نهایت نشانی محل پوشه‌ی استخراج‌شده را که با نام stata13update_win می‌باشد وارد کرده و OK کنید.
 


ديدگاه خود را ارسال کنيد