جستجو


 

دانلود بازی Airport Simulator 2015 برای PC

http://dl99.vatandownload.com/mostafa/Image/Airport-simulator-2015.jpg
 

دانلود رایگان بازی Airport Simulator 2015 برای PC با لینک مستقیم
 

Airport Simulator 2015 یک بازی مهیج و زیبا در سبک شبیه سازی پرواز می باشد که شما در آن باید کنترل یک فرودگاه را بدست بگیرید، ماموریت های هیجان انگیز و متنوعی در زمینه های مختلف پرواز به شما محول خواهد شد که از جمله آنها می توان به کنترل ماشین های حمل بار فرودگاه و به دست گرفتن فرودگاه های بین المللی اشاره کرد. هواپیماها را در مکان مناسب خود فرود و امتیازات لازم را برای رسیدن به مراحل بالاتر بدست آورید، بازی شامل بیش از ۱۵ هواپیمای مسافرتی و باری می باشد که در اشکال متنوعی ارائه شده اند. شما باید در قسمتی نوارهای فرود را محاسبه کرده و هواپیما را به طور صحیح بر زمین بنشانید. وسایل جانبی در این فرودگاه نیز شامل تنوع زیادی می باشند. به طور مثال در مراحلی شما باید کامیون پله بر مسافرتی را به هواپیما نزدیک کرده و مسافران را پیاده کنید. استفاده از اتوبوس های شاتل و همچنین خودروهای یخ شکن از دیگر بخش های این بازی می باشد.
  

 

توجه: آنتی ویروس خود را غیر فعال و فایل های فشرده را اکسترکت نمایید. حال فایل ISO بدست آمده را با نرم افزار Daemon Tools یا نرم افزارها مشابه در درایو مجازی اجرا نمایید و یا آن را رایت کنید و به نصب بازی بپردازید. پس از اتمام نصب بازی ، تمامی فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.
 

 سیستم موردنیاز برای اجرای بازی :

OS: Windows: Vista/7/8
Processor: AMD/Intel Dual-Core-processor running at 2.8 GHz (Intel Core i5-3570K or AMD Phenom II X3 720 or newer architectures)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX 9.0x compatible ATI/NVIDIA graphics card with min. 1 GB VRAM (ATI Radeon HD4870 or NVIDIA GeForce GTX 660 equivalent or better)
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 2 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
Additional Notes: Mouse and keyboard
 

تصاویری از محیط بازی:

 

http://dl99.vatandownload.com/mostafa/Image/Airport-simulator-2015-gameplay-p-01.jpg

 

http://dl99.vatandownload.com/mostafa/Image/Airport-simulator-2015-gameplay-p-02.jpg

 

http://dl99.vatandownload.com/mostafa/Image/Airport-simulator-2015-gameplay-p-03.jpg

 

http://dl99.vatandownload.com/mostafa/Image/Airport-simulator-2015-gameplay-p-04.jpg

 

3 نظر

  1. امیر در تاريخ:سه شنبه، 5 خرداد ماه 1394، 5:53 بعدازظهر

    باسلام
    سیستم من تمام امکانات مورد نیاز برای اجرای این بازیرو داره اما متاسفانه پس از دانلود فایل setup یا exe موجود نبود. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  2. امیر در تاريخ:سه شنبه، 5 خرداد ماه 1394، 5:55 بعدازظهر

    باسلام
    سیستم من تمام امکانات مورد نیاز برای اجرای این بازیرو داره اما متاسفانه پس از دانلود فایل setup یا exe موجود نبود. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ديدگاه خود را ارسال کنيد