جستجو


 

کتاب داستان فرانسوی همراه فایل صوتی

 

کتاب داستان فرانسوی همراه فایل صوتی
( بخش آموزش زبان وطن دانلود )

نام کتاب : داستان duble assessiant dans la rue morgue به همراه فایل های صوتی کتاب
در این پست یک داستان فرانسوی زیبا به همراه فایل صوتی آن که برای زبان آموزان زبان فرانسه در سطح متوسط و ابتدایی بسیار مناسب است .
سطح کتاب داستان B2 می باشد. در پایان هر فصل از کتاب سوالاتی به عنوان درک مطلب آورده شده است تا میزان یادگیری خود را محک بزنید.
داستان فرانسوی همراه فایل صوتی
بهترن منبع آموزشی زبان فرانسه برای افزایش دامنه لغات

ادامه مطلب کتاب داستان فرانسوی همراه فایل صوتی

 

مجموعه آموزش انگلیسی English as a Second Language Podcast 2012

 مجموعه آموزش انگلیسی English as a Second Language Podcast 2012
( بخش آموزش زبان انگلیسی وطن دانلود )

سایت ESLPOD.com که یکی از شناخته شده ترین سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی در سرتاسر جهان به شمار میرود توسط یک گروه استاد زبان داوطلب و مجرب راه اندازی شده است که بعضی از این استادان سابقه بیش از 30 سال تدریس انگلیسی در دبیرستان , مدارس بزرگسالان و دانشگاهها را در کارنامه خود دارند.

این سایت با پخش پادکست ها (مطالب صوتی ) و بعضا بهمراه متن صداها در زمینه های مختلف نظیر مکالمات روزمره , مکالمات تجاری , داستان های کوتاه انگلیسی و ... به آموزش زبان انگلیسی برای سطوح مختلف می پردازد . این سایت ارزشمند با ارائه این دروس بصورت کاملا رایگان و به شیوه ای متفاوت از سایر منابع در دسترس و سایت های اموزش زبان برای یادگیری و تقویت زبان انگلیسی می تواند منبعی خوبی بشمار بیاید .

 باور گردانندگان این سایت این است که شنیدن مکالمات و بحث و گفتگوهای انگیسی که آنها را بخوبی می فهمیم سریعترین راه برای تقویت زبان انگلیسی می باشد. این پادکست های آموزش انگلیسی در دسته های مختلفی عرضه می شوند که از انها می توان به Cafe English و Esl Podcast اشاره کرد که به مضوعات مختلفی پرداخته می شود .

  

ادامه مطلب مجموعه آموزش انگلیسی English as a Second Language Podcast 2012

 

دانلود کتاب امپراطوری ایران باستان Empires of Ancient Persia

 دانلود کتاب امپراطوری ایران باستان Empires of Ancient Persia
( بخش آموزش زبان انگلیسی وطن دانلود )

کتاب امپراطوری ایران باستان که از مجموعه کتابهای Great Empires of the Past امپراطوری های عظیم گذشته می باشد درباره تاریخ این امپراطوری , فرهنگ و تمدن آنزمان , صنایع , قلمرو آن , مذاهب مردمان آن و ... بحث شده است.

برای حدود 1200 سال امپراطوری ایران باستان (پرشیا) بر قلمروی که از دریای سیاه در اسیای مرکزی , از هند تا مصر و تا حاشیه جنوب اروپا گسترش یافته بود حکومت میکرد از سال 550 قبل از میلاد تا 650 بعد از میلاد مردمان این سرزمین طریقه کشت محصولاتی نظیر گندم و جو و همچنین اهلی کردن حیوانات را آموختند آنها همچنین نبوغ خود در زمینه معماری و هنر ساخت بناهای عظیمی نظیر پرسپولیس به رخ کشاندند و ...

مطالعه این کتاب علاوه بر تقویت انگلیسی می تواند دانش و معلومات ما را در باره تاریخ ایران بهبود ببخشد .
  

ادامه مطلب دانلود کتاب امپراطوری ایران باستان Empires of Ancient Persia

امپراطوری های عظیم تاریخ Great Empires of the Past set 10-Volumes


امپراطوری های عظیم تاریخ Great Empires of the Past set 10-Volumes
( بخش آموزش زبان انگلیسی وطن دانلود )

مجموعه کتابهای Great Empires of the Past که قبلا نسخه Empires of Ancient Persia (امپراطوری ایران باستان) را در سایت قرارداده بودیم به داستان امپراطوری های عظیم و پرقدرت باستانی می پردازد بازنگری آنچه در آن زمان حکمروایی این امپراطوری های میگذشت , به قدرت رسیدن و سقوط آنها, قلمرو حکمفرمایی آنها,فرهنگ و تمدن مردمان , صنعت و هنر آنها و اثار بجای مانده از این امپراطوری ها و همچنین تاثیر آنها بر تمدن بشریت و ایندگان زمان خود مباحثی هستند که در این کتب جذاب تاریخی به آنها پرداخته می شود .

این کتب مصور با طراحی خاص که باعث شده جایزه طراحی 2010 American Inhouse Design Award را از آن خود کنند می توانند منبع خوبی برای افزایش دانش ما نسبت به تاریخ گذشتگان و در کنار آن زبان انگلیسی باشد .

این مجموعه شامل 10 کتاب است و شامل داستان امپراطوری های اسکندرکبیر, مصر باستان , رم باستان , یونان باستان , اینکاها , مغول , امپراطوری های بین النهرین باستان , امپراطوری های قرون وسطی غرب افریقا و همچنین امپراطوری های مایاها می باشد .

 

ادامه مطلب امپراطوری های عظیم تاریخ Great Empires of the Past set 10-Volumes