جستجو

fq


HTML clipboard

 


رایج ترین مشکلاتی که  کاربران با آن ها  مواجه هستندا :

1- بیشتر مشکلاتی که برای دانلود کاربران با آن مواجه بودند مربوط به ISP  های داخلی بوده است .  متاسفانه بر خلاف هزینه های بالای اینترنت در ایران سرویس دهی در حد خیلی پایین است . برخی شرکت های سرویس دهنده در ایران برای اینکه پهنای باند کمتری را استفاده کنند از Cache Server  استفاده میکنند و زمان پاک کردن cache  ها هم بالا میبرند .به همین دلیل  زمانی که روی سرور های ما برای مدیریت دانلود ها برای هر شخص تعداد کانکشن خاصی در نظر میگیرد ( مثلا 2 فایل هم زمان ) این کانکشن در ISP  ها  cache  میشود و برای دنلود لینک سوم با Error 503 مواجه میشید .
راه حل :  اگر شما هیچ دانلودی در 1 زمان از ندارید و باز هم با Error  503  مواجه شدید,در انتهای  آدرس لینک دانلود نرم افزار مورد نظرکه با مشکل برخورد کردید علامت سوال قرار دهید . با این کار شما در اصل لینک را یکبار Refresh  میکنید و Cache ISP  پاک میشود و کانکشن جدید از سرور برای شما جایگزین خواهد شد .
مثال ساده :

لینک دانلود اصلی :
  http://www.dl.vatandownload.com/nDownload.com.rar
لینک جایگزین

?
http://www.dl.vatandownload.com//nDownload.com.rar

2 - یک سری کاربران هم  برای Exract کردن فایل های دانلود شده با مشکل مواجه بودند و موقع Unzip یا Unrar  کردن با پیام خلا هایی مثل :  CRC Error یا Pasword Worring  یا ... مواجه شده اند .
راه حل : تمامی فایل های سایت وطن دانلود برای اولین بار در ایران  100 % از نظر فنی و زیپ شدن و Exctact  و یا پسورد ها تست میشود . این مشکلات زمانی پیش میاد که شما یک فایل را ناقص دانلود کنید . شاید به نظر خودتون کامل دانلود شده باشه ولی به دلیل Resume  زیاد یک کیلوبایت دانلود نشده باشه و فایل اون قسمت ناقص باشد . زمان Extract  کردن , روی هر قسمت از نرم افزار این پیام خطا ها را دیدید تنها راه اینه که پارت را دوباره دانلود کنید .  پسورد همه فایل های سایت  .www.vatandownload.com  با حروف کوچک میباشد . ( تمامی بخش ها )-