جستجو

نحوه افزایش سرعت دانلود فایل از µTorrent


اگر شما نیز اهل دانلود فایل در اینترنت باشید حتماً با واژه‌هایی نظیر تورنت و بیت‌تورنت آشنا هستید. بیت‌تورنت یک پروتکل به اشتراک گذاری فایل سریع است که روز‌به‌روز در حال توسعه و گسترش است. تورنت نیز فایل‌های مخصوص این سیستم هستند که توسط کلاینت بیت‌تورنت فراخوانی می‌شود. معروف‌ترین و محبوب‌ترین کلاینت بیت‌تورنت نرم‏افزار µTorrent است که مخصوص کلیه نسخه‌های ویندوز طراحی شده است. یکی از دلایلی که بسیاری از کاربران از تورنت فراری هستند سرعت پایین دانلود فایل بدین نحو است. اما هم‏اکنون در این ترفند، به معرفی 4 ابزار بهینه‏ساز، جهت افزایش سرعت دانلود از طریق µTorrent می‏پردازیم.

ابزار اول، µTorrent Acceleration Tool
µTorrent Acceleration Tool ابزاری ساده جهت افزایش سرعت دانلود در µTorrent است.
آخرین نسخه آن را از سایت سازنده به نشانی http://www.p2paccelerators.com/?page_id=13 دریافت کنید.
پس از دانلود کافی است µTorrent Acceleration Tool را نصب کرده و اجرا کنید.
به هنگام دانلود فایل از µTorrent با فشردن دکمه Accelerate در برنامه µTorrent Acceleration Tool، بهینه‏سازی صورت می‏گیرد.
آمار نیز به صورت گرافیکی قابل مشاهده است.

ابزار دوم، uTorrent SpeedUp PRO
این برنامه نیز  دقیقأ عملکردی مشابه µTorrent Acceleration Tool دارد، اما با تفاوت هایی در ظاهر برنامه و نداشتن آمار گرافیکی.
آخرین نسخه آن را از سایت سازنده به نشانی http://www.boostyourdownload.com/utorrent-speed-up-pro.htm دانلود کنید.


ابزار سوم، uTorrent Ultra Accelerator
این ابزار نیز تقریبأ مشابه دو نرم‏افزار دیگر است و جهت بهینه‏سازی و افزایش سرعت دانلود فایل‏های تورنت در µTorrent مورد استفاده قرار می‏گیرد.
آخرین نسخه آن از سایت سازنده برنامه به نشانی http://www.trafficspeeders.com/utorrent-ul...accelerator.htm قابل دریافت است.

دقت کنید به هنگام دانلود فایل از µTorrent، تنها از یکی از ابزارهای فوق استفاده کنید.

به نقل از ترفندستان

ديدگاه خود را ارسال کنيد