جستجو


 

بازی موبایل Brothers In Arms N-Gage 2

http://vatandownload.com/img/dlarchive/Brothers%20In%20Arms%20N-Gage%202.jpg

بازی موبایل Brothers In Arms یکی دیگر از شاهکار های شرکت معروف Gameloft است که به تازگی نسخه کامل آن منتشر شده است. سبک این بازی مانند دیگر بازی های Brothers In Arms بوده و علاقه مندان به این سبک را متحیر خواهد کرد. از نکات قابل توجه این بازی موبایل گرافیک فوق العاده و همچنین استفاده از کلید های Multimedia گوشی موبایل N95 به طور پیش فرض است که یک کنسول بازی پرتابل را برای صاحبان این گوشی موبایل فراهم خواهد کرد.


ادامه مطلب بازی موبایل Brothers In Arms N-Gage 2

 

بازی موبایل Dirk Dagger And The Fallen Idol N-Gage2استقبال بی نظیر از  بازی موبایل Dirk Dagger And The Fallen Idol به دلیل سبک ماجراجویانه و جذاب آن است. در این بازی شما نقش گاراگاهی را دارید که باید با جمع آوری شواهد اقدام به حل مشکلات پیش رویتان کنید.

 


ادامه مطلب بازی موبایل Dirk Dagger And The Fallen Idol N-Gage2

 

بازی موبایل Block Breaker Deluxe N-Gage2بازی موبایل Block Breaker Deluxe یکی از سرگرم کننده ترین بازی هاست که تا پایان بازی آن را رها نخواهید کرد. این بازی ساخت شرکت Gameloft است.


ادامه مطلب بازی موبایل Block Breaker Deluxe N-Gage2
New Page 2

بازی موبایل FiFA09 برای نوكيا N-Gage2 game

http://vatandownload.com/img/dlarchive/EA.Sports.FIFA.09%20n-gage.jpg

بازی بسیار زیبا و با گرافیک فیفا ۰۹ برای موبایل نوكيا N-Gage2 .این بازی از سری بازی های N-Gage2  میباشد که توسط  شرکت معتبر EA Sport طراحی شده است و گروه قدرتمند binpda همانند بقیه بازی ها این بازی را نیز کرک کرده است.در این نسخه هوش مصنوعی بازیکنان تیم حریف افزایش یافته که این امر مطمئنا جذابیت بازی را دو چندان میکند و همچنین تغییرات جزیی دیگری مانند اجرای بازی با کلید های کمتر (برای راحتی کار با موبایل برای بازی کردن) اشاره کرد. هم اکنون این بازی پر طرفدار به صورت فول ورژن که برای گوشیهای سیمبین سری 60 ورژن 3 میباشد آماده دریافت میباشد.گرافيك بي نظير اين بازي  موبايل نوكيا رو يك خصيصه مهم اين بازي ميتوان نام برد كه هر بازي فوتبالي ان رو در موبايل به اجرا در نياورده است.

ادامه مطلب بازی موبایل FiFA09 برای نوكيا N-Gage2 game